Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie vítězů turnaje DOROSTU

20. 1. 2018

 

LISTINA VÍTĚZŮ PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ TENISOVÉHO TURNAJE DOROSTU V DUCHCOVĚ

 

1. ročník          1959                            Jan Kukal                            Žižka Praha

                                                           Dana Nováková                    Dynamo Pardubice

2. ročník         1960                           Josef Seifert                         Motorlet Praha

                                                           Vlasta Kodešová                   Motorlet Praha

3. ročník         1961                            Jan Kurz                               Slovan Teplice

                                                           Jana Šonská                          Baník Sokolov

4. ročník         1962                            Pavel Brejcha                      Spartak Ústí nad Labem

                                                           Gabriela Slezáková               Spartak Ústí nad Labem

5. ročník         1963                            Ivan Stehlík                          Slavie VŠ Praha

                                                           Marcela Hřebcová                Slovan Teplice

6. ročník         1964                           Tomáš Dvořák                      Slavie Praha

                                                           Marcela Hřebcová                 Slovan Teplice

7. ročník         1965                            Vladimír Zedník                   Bohemians Praha

                                                           Ilona Kurzová                          Slovan Teplice

8. ročník         1966                           Jiří Hřebec                             Rudá hvězda Praha

                                                           Ilona Kurzová                           Slovan Teplice

9. ročník         1967                            Miroslav Roček                     Sklo Union Teplice

                                                           Marie Fričová                           Sklo Union Teplice

10. ročník    1968                          Pavel Pokorný                       Spartak Brno ZJŠ

                                                           Daniela Nosková                    Sklo Union Teplice

11. ročník        1969                           Václav Doležal                      Vřídlo Teplice

                                                           Jana Šimáňová                       Rudá hvězda Praha

12. ročník        1970                            Jiří Granát                             Slavie Praha

                                                           Ivona Brzáková                       Dukla Praha

13. ročník     1971                3. Ročník mistrovství ČSR dorostu:

                                                           Tomáš Vrba                             Sparta Praha

                                                           Martina Navrátilová              Slavie VŠ Praha

14. ročník       1972                            Martin Hradecký                   Rudá hvězda Praha

                                                           Jarmila Svojsíková                 Spartak Jihlava

15. ročník     1973               5. Ročník mistrovství ČSR dorostu:

                                                           Pavel Složil                             NHKG Ostrava

                                                           Regina Maršíková                 Rudá hvězda Praha

16. ročník       1974                          Jiří Mika                                  SZTŠ Tábor

                                                           Dana Svobodová                   Vřídlo Teplice

17. ročník        1975                         Miroslav Lacek                       Spartak Přerovské strojírny

                                                           Iva Budařová                          Slovan Duchcov

18. ročník    1976               8. Ročník mistrovství ČSR dorostu:

                                                           Martin Maroušek                  SONP Kladno

                                                           Hana Mandlíková                 Spartak ČKD Praha

19. ročník       1977                          Zdeněk Šťastný                      Spartak Ústí nad Labem

                                                           Daniela Navrátilová              Lokomotiva Plzeň

20. ročník    1978               10. Ročník mistrovství  ČSR dorostu:

                                                           Eduard Jahl                            Slavie VŠ Praha

                                                           Blanka Rohlíčková                 Slavie Hradec Králové

21. ročník        1979                         Jaroslav Jandous                   Bohemians Praha

                                                           Naďa Kosíková                       Spartak Vlašim

22. ročník       1980                         Milan Šrejber                          Slavoj Vyšehrad

                                                           Lenka Mačicová                Slovan Duchcov

23. ročník       1981                          Robert Jahl                              Prazdroj Plzeň

                                                           Eva Brychová                            Škoda Plzeň

24. ročník       1982                         Petr Hein                                   Sklo Union Teplice

                                                           Hana Adámková                      Slovan Karlovy Vary

25. ročník       1983                         Radek Zahraj                            Slovan Karlovy Vary

                                                           Radka Malimánková               Sklo Union Teplice

 

26. ročník       1984                           Tomáš Nový                            Start Plzeň

                                                              Markéta Nová                         Start Plzeň

27. ročník       1985                            zrušeno pro malou účast

 

28. ročník       1986                         Petr Vaníček                            I. ČLTK Praha

                                                           Alice Kupková                         Slavia IPS Praha

29. ročník       1987                          Pavel Vít                                  Slovan Karlovy Vary

                                                           Gabriela Veselá                       RH Praha

30. ročník    1988                        Miroslav Reiniš                     Slovan Karlovy Vary

                                                           Martina Cellerová                   Slovan Karlovy Vary

31. ročník        1989                         Tomáš Němec                          Sklo Union Teplice

                                                           Martina Cellerová                   Slovan Karlovy Vary

32. ročník       1990                         Milan Křivohlávek                  SK Slavie Praha

                                                           Olga Blahotová                        GU Teplice

33. ročník       1991                         Daniel Hejzlar                         Vřídlo Teplice

                                                           Petra Halbigová                      CHZ Litvínov

34. ročník       1992                          Daniel Hejzlar                        Vřídlo Teplice

                                                           Olga Mullerová                       CHZ Litvínov

35. ročník       1993                         Daniel Hejzlar                        Vřídlo Teplice

                                                           Helena Pardubská                 Loko Děčín

36. ročník       1994                         Tomáš Beran                         TK Most

                                                           Barbora Nálevková               TCG Karlovy Vary

37. ročník       1995                         Tomáš Beran                         TK Most

                                                           Iva Puflerová                         TCG Karlovy Vary

38. ročník       1996                         Karel Urbík                            TK Ústí nad Labem

                                                           Denisa Bláhová                     LTC Chemopetrol Litvínov

39. ročník       1997                          Jan Mertl                               LTC Chemopetrol Litvínov

                                                           Tereza Šandová                    LTC Chemopetrol Litvínov

40. ročník   1998                         Jan Ordoš                             TK Cheb

                                                           Sonja Burceva                        TK Frýdlant (Rusko)

41. ročník       1999                          Jakub Praibiš                        Slavoj Litoměřice

                                                           Žaneta Nguyenová                LTC Chemopetrol Litvínov

42. ročník       2000                         Jakub Hron                           LTC Chemopetrol Litvínov

                                                           Žaneta Nguyenová               LTC Chemopetrol Litvínov

43. ročník       2001                            zrušeno pro nepřízeň počasí

 

44. ročník       2002                         Tomáš Lojka                          TK Chomutov

                                                           Dana Vondrová                     Olymp Praha

45. ročník       2003                         Josef Beneš                           TCG Karlovy Vary

                                                           Finále dorostenek nesehráno

46. ročník       2004                        Vladimír Mach                      TK Ústí n/Labem

                                                           Nikola Kozlerová                  Severočeská Tenisová

47. ročník       2005                        Štěpán Bohos                                    TK Viamont Teplice

                                                           Dorostenky zrušeny pro malou účast

48. ročník       2006                           zrušeno pro nepřízeň počasí

 

49. ročník       2007                         Jan Zaspal                             LTC Panorama Teplice

                                                           Nela Plátková                                    TK Sparta Praha

 

50. ročník    2008                       Jiří Šimánek                          Slavoj Litoměřice

                                                           Andrea Petrlíková                 LTC Chemopetrol Litvínov

 

51. ročník        2009               Turnaj „A“ dorostenců:

                                                           Pavel Krček                           TK AGROFERT Prostějov

                                                           Markéta Trousilová              TK Viamont Teplice

 

52. ročník       2010                Turnaj „B“ dorostenců i dorostenek

                                                           David Prokop                        LTK Liberec

                                                           Adéla Jarošová                     TK Neridé

 

53. ročník       2011                            Přemysl Trnka                      TCF Purum Mar.Lázně                                                                                                           Klára Přibylová                 Tenis Duchcov      

 

54. ročník       2012                Turnaj „B“ dorostenců a dorostenek

                                                           Jaroslav Vondrášek              I.ČLTK Praha

                                                           Nikola Kohoutová                 Sparta Praha

                                                                      

55. ročník       2013                Turnaj „B“ dorostenců a dorostenek

                                                           Matěj Vocel                           TK Olymp Praha

                                                           Lucie Procházková               TK Olymp Praha

 

56. ročník       2014                           Tomáš Hlavatý                      TK Kadaň

                                                           Dorostenky zrušeny pro malou účast

 

57. ročník       2015                Turnaj „B“ dorostenců a dorostenek

                                                           Dominik Jedlička                  I.ČLTK Praha

                                                           Lucie Kupková                      Lokomotiva Beroun

 

58. ročník       2016                Turnaj „B“ dorostenců a dorostenek

                                                           Petr Červinka                                    Severočeská tenisová          

                                                           Adéla Havrlíková                  Tennis Krupka

 

59. ročník       2017                Turnaj „B“ dorostenců a dorostenek

                                                           Petr Červinka                                    Severočeská tenisová

                                                           Petra Břicháčková                TK Cheb

60. ročník 2018                

                                             Turnaj „B“ dorostenců a dorostenek

                                                           Petr Červinka                                    Severočeská tenisová

                                                           Andrea Nová                                     Spoje Praha