Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj žen, kerý minulou sobotu pořádal náš klub se nesl ve velmi malém obsazení.

Děvčat bylo pouze osm. Ale to však neznamenalo horší výkony, spíše naopak.

Duchcov reprezentovalo trio Přibylová, Šimonová a Svobodová. Nejblíže postupu měla Klára Přibylová, která se třetí nasazenou litvínovskou Pecákovou sehrála velmi kvalitní první set a nebyla daleko od vítězství. Jenže zkušenosti rozhodly a tak výsledek 5:7 a 2:6 potěšil.

Těžký los měla trenérka Verča Svobodová proti 2 nasazené Škachvé ze Severočeské tenisové. Ale ani tady to nebyl žádný propadák. Výsledek 2:6 a 1:6 byl krutý, hra vypadala jinak.

Pavlína Šimonová nezvládla zápas a kvalitního zápasového soupeře, čtvrtou nasazenou a pozdější vítězku turnaje moc neprověřila. Účastnice letošního Mistrovství republiky starších žákyň Pavlína Šimonová je velkou nadějí našeho klubu, a tak doufejme že se ve vyšších kategiriích neztratí.

Finále dvouhry Eva Plevová porazila ve třech setech Terezu Pecákovou 5:7,6:2 a 10:6

Finále čtyřhry Plevová,Škachová- Pecáková,Krejčíková 7:6 a 6:3