Jdi na obsah Jdi na menu

B Turnaj ženy

18. 9. 2011

Za učasti 19 hráček se uskutečnil turnaj žen kategorie B.

Los nepřál Kláře Přibylové, která v prvním kole po těžkém zápase vyhrála ze čtyř mečbolů Andrei Segmullerové z TC VŠ Praha. Zápas trval 2,5 hodiny. Poté hrála s první nasazenou Karolínou Čechovou a vedla v prvním setu 3:1 ale pak už o tři roky starší soupeřce nestačila a prohrála 3:6 a 2:6.

Pavlína Šimonová prohrála ve třech setech s Lenkou Láryšovou v taibreaku třetího setu 5:7. Přechod do dorostu bude pro Pavlínu těžký, musí na sobě hodně zapracovat co se týče pohyblivosti a dynamiky.

Lucie Reichertová má v sobě neskutečný potenciál, a tak je na ní samotné aby prodala to na co ve skutečnosti má. Los jí přál a výsledek měl být jiný.

Tolik o domácích svěřencích. Turnaj si zkusila i trenérky Verča Svobodová jenže ji dva dny před turnajem skolila viróza a tak její výkon byl hodně ovlivněn nemocí.

Nasazené hráčky potvrdily své žebříčkové postavení a všechny čtyři se probojovaly do semifinále. Úspěšnější byly Stuchlá a Čechová, které se probojovaly do finále.

Finále nám za stavu 4:2 pro Stuchlou přerušil déšť